Kozí hory u Nového Knína

Autor: Ladislav Kratochvíl
(1887 Praha - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 53 cm, výška: 43 cm, rámování: 53 x 61 cm

Konec dražby: 06.11.2018 21:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč