Žižkov od Bezovky

Autor: Ladislav Kratochvíl
(1887 Praha - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 63 cm, rámování: 82 x 104 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč