218. Vitráže 2
Autor: František Pillmayer
signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 71 cm, výška: 51 cm, rámování: 63 x 83,5 cm
Konec dražby: 06.12.2017 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč