26. Abstrakce
Autor: František Pillmayer
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 43 cm, výška: 49 cm, rámování: 57 x 53 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč