99. Kohout - Na schodech
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1927
Šířka: 25 cm, výška: 36 cm, rámování: 52 x 41 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 20.07.2021 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat