99. Náměstí se studnou
signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na dřevě
Šířka: 45 cm, výška: 65 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 19:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč