Jezero

Autor: Jan Ferdinand Pistorius
(1899 Plzeň - 1985 Praha)

signováno vpravo dole, protrženo
Technika: olej na plátně
Šířka: 96 cm, výška: 70 cm
Stav: silně poškozená malba

Konec dražby: 10.11.2022 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč