Portrét muže

Autor: Jindřich Fürst
(1873 Praha - 1943 Turnov)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1940
Šířka: 45 cm, výška: 53 cm, rámování: 64 x 56 cm

Konec dražby: 10.02.2020 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč