Mladá dívka

Autor: Eduard Světlík
(1903 Přerov - 1970 Prostějov)

Signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 21:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč