30. Staré Hamry

Autor: Eduard Světlík
(1903 Přerov - 1970 Prostějov)

signováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, zaskleno - sklo vlevo dole prasklé, zarámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 59 x 69
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.03.2023 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč