322. Hory v zimě
Autor: Eduard Světlík
(1903 Přerov - 1970 Prostějov)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 25 cm, rámování: 50 x 66 cm
Konec dražby: 14.07.2019 17:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč