Nature mort au printemps

Autor: Eva Fejfarová

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1966
Šířka: 25 cm, výška: 40 cm, rámování: 60 x 49 cm

Konec dražby: 28.07.2019 21:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč