Na Slovensku

Autor: Antonín Strnadel
(1910 Trojanovice - 1975 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: serigrafie
Šířka: 18,5 cm, výška: 26 cm, rámování: volný grafický l ist

Konec dražby: 01.03.2021 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč