12. Na Slovensku
Autor: Antonín Strnadel
(1910 Trojanovice - 1975 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: serigrafie
Šířka: 18,5 cm, výška: 26 cm, rámování: volný grafický l ist
Konec dražby: 01.03.2021 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč