23. Loučení s otcem
Autor: Antonín Strnadel
(1910 Trojanovice - 1975 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 44 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2018 18:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč