325. Loučení s otcem

Autor: Antonín Strnadel
(1910 Trojanovice - 1975 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 44 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 17:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč