26. Pohled z Lindnerovi ulice k Proseku
Autor: Jan Trefný
(1875 Štáhlavy - 1943 Domažlice)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1936
Šířka: 44 cm, výška: 30 cm, rámování: 52 x 67 cm
Konec dražby: 13.12.2018 18:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč