40. Domky s červenými střechami
Autor: Jan Trefný
(1875 Štáhlavy - 1943 Domažlice)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1935
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 50 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 19:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč