Jak prodat obraz nebo starožitnost?

Vlastníte obrazy, starožitnosti, umění?

Chcete znát odhadní cenu?

Chcete prodat za nejvyšší cenu?

Řešíte prodej celé pozůstalosti či sbírky?

 

  • Obraťte se na nás a my zajistíme veškerý aukční servis a prodáme Vaše předměty za nejvyšší cenu
  • Naši odborníci, kteří jsou v oboru více jak 30 let mají za sebou tisíce prodaných obrazů a starožitností

 

Jak postupovat?

  • zavolejte nám a popište obraz, položku, kterou chcete prodat na číslo 222 220 298
  • nebo nám pošlete email s fotkami aukce@aukcni-galerie.cz
  • nebo vyplňte formulář pro ocenění ZDE
  • nebo pošlete SMS, whatsapp zprávu s  fotkami na 771 124 868, na tomto čísle je možný i videohovor, číslo není určeno pro hlasové hovory

Naši odborní znalci Vám odpoví většinou do 24 hodin ve všední dny s orientační odhadní cenou nebo návrhem výkupní ceny za hotové

Pokud se rozhodnete položku prodat v aukci

  • můžete přijít bez ohlášení v provozní době do galerie v Praze nebo Olomouci, kontakt zde
  • nebo si telefonicky zajistěte dobu návštěvy na telefonu Praha 222 220 298 nebo Olomouc 587 070 191
  • nebo využijte náš rezervační online formulář pro Prahu ZDE

Po příchodu k nám do galerie bude předmět odborně posouzen jedním z našich znalců, bude Vám sdělena přesnější odhadní cena a částka vyvolávací ceny

Naši pracovníci s Vámi vyplní Smlouvu o prodeji v aukci, včetně všech náležitostí. Každá položka bude do smlouvy jednotlivě popsána a určena vyvolávací cena, za kterou budeme položku v dražbě startovat.

Po celou dobu aukce je prodej transparentní a vidíte postup příhozů a konečnou prodejní dosaženou cenu online.

Po zaplacení a převzetí předmětu kupujícím dochází k vyučtování a obvykle do 30 dnů vyplacení nároku na bankovní účet prodávajícího.

Naše odměna je vždy ve Smlouvě o prodeji v aukci pevně procentuálně určena, neúčtujeme si skryté poplatky, neúčtujeme si poplatky za vložení a fotografování do aukce. 

Pokud se předmět na poprvé neprodá, zařadíme ho do některé z následujících aukcí a to po celou dobu trvání platnosti smlouvy.

Přijímáme předměty, obrazy i rámy poškozené, zajistíme jejich restaurování, opravu.

Pro ukázku některých velmi úspěšných prodejů klikněte ZDE

Pokud se rozhodnete pro prodej prostřednictvím naší společnosti, nabízíme nejen dlouhodobé profesionální zkušenosti, ale i skvělé zázemí příjmu položek a výstavních prostor v centru Prahy o ploše 500 m2, nebo příjem předmětů v galerii v Olomouci.

Naše prostory pražské centrály jsou plně klimatizované, přístupné pro vozíčkáře a pro zákazníky přivážející více položek zajistíme parkovací místo, pro ostatní doporučujeme parkování na střeše nové haly Hlavního nádraží, sjezd z magistrály ve směru od Štvanice do centra.

 Pro transport většího počtu obrazů, celých pozůstalostí, nábytku a objemných položek do aukce zajišťujeme vlastní dodávkové vozidlo uzpůsobené pro převoz obrazů a uměleckých předmětů. Zajištujeme jejich balení, stěhování a ochranu.

Jsme členem Asociace starožitníků                                                                              Naši spolupracovníci se vzdělávají na Rudolfinské akademii