Řeka v horách
Autor: Josef Ptáček
(1891)
signováno vlevo dole, autorský popis na reverzu, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 86,5
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 11.09.2023 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč