Studie historických postav
Autor: František Roman Dragoun
(1916 Písek - 2005 Písek)
Signováno vpravo dole
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč