104. Stařečci
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 34 cm, výška: 45 cm, rámování: 68 x 55 cm
Konec dražby: 27.01.2020 21:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč