95. Tulipány
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 52 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč