Matka s dítětem
Autor: Andrej Bělocvětov
(1923 Praha - 1997 Praha)
Signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 47 cm, výška: 55 cm, rámování: 79 x 67,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.08.2023 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč