461. Rozkvetlá louka
Autor: Ida Holzingerová-Čálková
signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1944
Šířka: 63 cm, výška: 52 cm, rámování: 66 x 79 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč