Konvolut kreseb
Autor: Adolf Doležal
(1898 Kukleny - 1978 Hradec Králové)
signováno a datováno vpravo dole, konvolut - 4 kusy
Šířka: 10,5 cm, výška: 15 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 14.04.2024 18:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč