Červený domek
Autor: Brita Nordencreutz
(1899 Västerás - 1982 Švédsko)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1976
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 59,5 x 68,5 cm
Konec dražby: 18.12.2023 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč