Zřícenina
Autor: John Westall
(?1873 - 1893 GB)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 36 cm, rámování: 58 x 53
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.01.2024 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 300 Kč