8. U jezera Loch Lomond Skotsko
Autor: L. Hughes
(19.století - ? Velká Británie)
signatura vlevo dole, na reversu plátna autorský přípis, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1878
Šířka: 66,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 63,5 x 89
Konec dražby: 11.01.2021 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 600 Kč