89. Ležící dívka
Autor: Jaroslav Veris Zamazal
(1900 Vsetín - 1983 Kutná Hora)
signováno vpravo dole Veris Paris, vlevo dole autorovo věnování, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 37 cm, výška: 27 cm, rámování: 50 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 27.01.2020 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč