230. Děvčátko s vázou
Autor: Edgar Stoebel
(1901 - 2001)
signováno vlevo dole, volné plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 81 cm
Konec dražby: 02.04.2023 16:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč