131. Milles V. U řeky
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 55 cm, rámování: 63 x 76 cm
Konec dražby: 27.01.2020 22:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč