Vdova
Autor: Vilém Karel Hanuš
(1906 Příbor)
signováno a datováno vlevo dole, na revers autorského štítku, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1952
Šířka: 40,5 cm, výška: 70 cm, rámování: 88 x 57,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.03.2024 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč