114. Strahovský klášter
Autor: Vojtěch Kubašta
(1914 Vídeň - 1992 Dobříš)
signováno vlevo dole v tisku, volný list
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 31 cm, rámování: 42 x 30 cm, volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč