V zasnění
Autor: Vladimír Křepinský
(1917 - ?)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 70,5 cm, výška: 95 cm, rámování: 110 x 84 cm
Konec dražby: 09.04.2024 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 10 000 Kč