281. Akt ženy
Autor: Jindřich Wielgus
(1910 Karviná - 1998 Praha)
signováno uprostřed dole, datováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: litografie, datace: 1974
Šířka: 16 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 23 cm
Konec dražby: 23.06.2022 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč