Šohaj
Autor: František Podešva
(1893 Sokolnice - 1979 Valašské Meziříčí)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1953
Šířka: 32 cm, výška: 42 cm, rámování: 59 x 48 cm
Konec dražby: 13.09.2023 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč