251. Sušárna chmele
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 39 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 50 x 54 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč