156. Krajina
Autor: Jaroslav Procházka
(1919 Praha - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: tempera
Šířka: 30 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 36,5 x 46,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč