Portrét zámožného muže
Autor: Hans August Lassen
(1857 Hadersleben, Dánsko - 1938 Ratingen, Německo)
rámováno,signováno vlevo. Deska mírně prohlá
Technika: olej na překližce
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 46 x 39 cm
Konec dražby: 14.04.2024 17:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč