309. Na houbách
Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na napínacím rámu autorské razítko, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1944
Šířka: 54 cm, výška: 65 cm, rámování: 76 x 65 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 08.06.2020 22:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč