69. Plzeňská brána v Berouně
Autor: Václav Andres
(1894 Moravská Chrastová, Brněnec (Svitavy) - 1969 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 37 x 27,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 26.11.2019 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč