121. Vzpomínka na Holandsko I. - velký formát
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
publikováno v monografii na str. 102, signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: tempera, materiál: tempera/plátno, datace: 1970
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 62 x 82 cm
Konec dražby: 05.05.2020 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč