Cirkus
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
datováno a signováno vlevo dole, publikováno v monografii autora str. 110, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1985
Šířka: 130 cm, výška: 60 cm, rámování: 61 x 131 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 10 000 Kč