5. Kompozice JV.
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: tempera, materiál: plátno
Šířka: 39 cm, výška: 60 cm, rámování: 62 x 41 cm
Konec dražby: 10.12.2020 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč