173. Rozmluva
Autor: Antonín Brunner
(1881 Praha - 1957)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: akvarel/perokresba/karton
Šířka: 23 cm, výška: 21 cm, rámování: 42,5 x 45 cm
Konec dražby: 11.10.2022 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč