120. Portrét muže s krejzlíkem
Autor: Josef Varvažovský
(? - ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1876
Šířka: 17,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 26 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 14.06.2021 19:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat