92. Zatiší s růžemi
Autor: František Zavázal
(1878 Zbraslav - ?)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1938
Šířka: 97 cm, výška: 67 cm, rámování: 86 x 116,5
Konec dražby: 27.01.2020 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč