256. Vítr vane mezi stromy
Autor: Ctirad Stehlík
(1938 Praha - 2003 Praha)
volný list, pasparta 45 x 39 cm, signováno a datováno vpravo dole, číslováno 10/10
Technika: lept, datace: 1984
Šířka: 16,5 cm, výška: 21 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.06.2022 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč