180. Hradec nad Moravicí
Autor: Vladimír Neuwirt
(1945 Ostrava)
signováno vpravo dole
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 54 x 74 cm
Konec dražby: 30.11.2021 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč