Peter Hamme - Amorci a dívka
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 118,5 cm, výška: 58 cm, rámování: 75,5 x 135 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč